کتاب پرتو برای ارشد بهداشت حرفه ای

برای پرتو کتاب «جنبه های بهداشتی پرتوهای یونساز» از دکتر محمد رضا منظم,محسن کارچانی و کیکاووس ارزه بخوانید 90 درصد سوالات را می توانید جواب دهید.

مباحث مهم درس پرتوها :
فصل اول: فرمول ص 12 سوال ارشد بوده مهمه. فرمول صفحه 43 معادله 1-5 مهم سوال فیزیک بوده. معادله 1-8 ص 44 مهم و معادله ص 44مهم. معادله 1-18ص 47 فوق العاده مهم. صفحه 50معادله 1_22 سوال ارشد فک کنم 93بوده و همینطور مثال مربوط به این سوال مهم
فصل دوم: معادله 2-2 و معادله 5-2 و صفحه 70 فرمولاش مهمن. معادله 11-2 ص 76 مهم
فصل سوم:فقط فرمول ص 107معادله 10-3 و 11-3 خیییییییلی مهم خیلی سه بار سوال اومده. و ص 114 معادله برد بتا خیلی مهمه . بقیه فرمولا مهم نیستن
فصل چهارم: فرق هر کدوم از پارامترها رو بدونید مثلا دز جذبی و تندی دز و .... فرمولا همه حذف
فصل پنجم: زیاد مهم نیست تعریفیا رو روزنامه وار بخونید
فصل ششم معمولا سوال اومده البته تعریفاش تا صفحه 194 خوب بخونید, صفحه 210 اصلا اعداد رو حفظ نکنید استانداردا سوال نمیاد. فرمول ص 2 212 سوال بوده 213 پایین هم مهمه بقیه فرمولا تماما حذف و غیر ممکنه سوال بیاد فقط تعریفیا رو بخونید صفحه 236 خیییییلی مهمه نمیدونم این اواخر چرا طراحان علاقه شدیدی به طرح سوال در خصوص نوترون دارند امسالم سوال دادن. فرمولا تماما حذف.....و فصل هشتم من نخوندم و بعید میدونم سوال بیاد....

کلیات بهداشت حرفه ای چوبینه واسه ارشد من توصیه نمیکنم خیلی ابتداییه

ایمنی دکتر فام و حبیبی هر دو ترجمه کتاب راجرال بروئر هستن و تقریبا یکی هستن اما دکتر فام کاملتره