تبلیغات شما تبلیغات شما
پروژه های ایمنی و بهداشت
برترین کتابها
  • چک لیست ایمنی کارهای ساختمانی
  • انسان و تنش های حرارتی محیط کار
  • مهندسی عوامل انسانی در صنعت و تولید
  • طب کار و بیماری های شغلی (جلد اول)
  • ارزیابی ایمنی از دکتر محمد فام
  • مهندسی روشنایی
  • نمایش نتایج: از شماره 1 تا 5 , از مجموع 5

موضوع: بهترین منابع کنکور ارشد بهداشت حرفه ای

1. 11-15-2014, 07:13 PM
      پست شماره:
      1

ACGIH آواتار ها

شماره عضویت
      1
      پسندیده
      129
      مورد پسند : 14 بار در 14 پست

بهترین منابع کنکور ارشد بهداشت حرفه ای

بهترین منابع کنکور ارشد بهداشت حرفه ای
      با سلام خدمت کاربران عزیز
      در اینجا میخام منابع ارشد بهداشت حرفه ای را به تقل از قبول شدگان ارشد بهداشت حرفه ای دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی که دوست خودم می باشد را قرار دهم تا برای دانشجویان کارشناسی این رشته مورد استفاده قرار گیرد.
      منابعی که وزارت بهداشت برای ارشد بهداشت حرفه ای بیان می کند خیلی زیاد است ولی این منابع که به شرح زیر است کاملا مفید است و جوابگوی سوالات ارشد می باشد.

صدا تا فصل 5و ارتعاش بغیر فصل آخر رستم گلمحمدی+ جزوه صدا دکتر منظم ..خودم هر دو شو خوندم ولی یکی کافیه
      _روشنایی گلمحمدی و یا روشنایی کاکویی _
      تنش های حرارتی گلبابایی
      _ کتاب بهداشت پرتو دکتر منظم یا جزوه اش که خودم هر دو شو خوندم ولی یکی کافیه سم شناسی کامل از جزوه نقاب بود یعنی 8 سوال تو یه جزوه 100 صفحه ای + کتاب شاه طاهری که خودم کامل نخوندمش .100 صفحه اول تا اول فلزات...

تهویه دکتر جعفری جزوه کلاسیش هم خوبه
      _ نمونه برداری از بهرامی هر سه جلد به همراه جزوه کلاسیش + کلیات نمونه برداری چوبینه و ایمنی از محمد فام و ارگونومی از ارمکی و بیشتر از سوالات سالهای پیش ....

ریاضی دبیرستان
      فیزیک دبیرستان + خوندن کامل عوامل فیزیکی زیان آور
      شیمی دبیرستان + دو کتابچه یکی برای آلی و دیگری برای معدنی
      کتاب نمونه سوالات ارگونومی
      _کتاب نمونه سوالات سم شناسی
      _ کتاب نمونه سوالات ریاضی
      _ کتاب نمونه سوالات ایمنی صنعتی+ کتاب کنکور های سال های پیش ارشد و دکترا که خیلی کمکم کرد

سوالات سالهای پیش هم خیلی مهمه....... اول سوال های سال های پیش و بخونید بعد مطالعه کنید.
      امیدوارم که همه رتبه یکو کسب کنید. حالا برید بخونید

حتما بخوانید:[فقط کاربران می توانند لینک ها را مشاهده کنند لطفا ثبت نام یا وارد حساب خود شوید. ]
      نوشته های وبلاگ
      تشکرها

hseforum (04-29-2017)

[فقط کاربران می توانند لینک ها را مشاهده کنند لطفا ثبت نام یا وارد حساب خود شوید. ]

2. 07-27-2015, 06:04 PM
      پست شماره:
      2

nafas666 آواتار ها

شماره عضویت
      294
      پسندیده
      0
      مورد پسند : 3 بار در 2 پست
      سلام حالا ک دوستان منابعشونو گذاشتن منم منابعی ک خوندم و شکرخدا امسال جواب گرفتم میزارم انشالا ک بقیه دوستان هم استفاده کنن پارسال با همین منابع دوستام دانشگاه های تهران قبول شدن امسال هم خودم رتبم خوب شد
      منابع کنکور ارشد بهداشت حرفه ای:
      منابعی که زیرشون خط کشیدم خودم نخوندم ولی توسط سایر رتبه های برتر توصیه شده اگه امکانش هست حتما بخونید
      1- نمونه برداری : نمونه برداری از آلاینده های هوا نوشته دکتر بهرامی حتما سه جلدشو بخونید هرچند تو منابع سنجش دو جلدش اعلام شده. جزوه نمونه برداری دکتر بهرامی دانشگاه همدان, جزوه نمونه برداری دکتر چوبینه دانشگاه شیراز
      2- سم شناسی: جزوه سم شناسی دکتر نقاب شیراز ,سم شناسی دکتر شاه طاهری سه فصل اول (من خوندم شماها نخونیدم زیاد مهم نیست ) , جزوه سم شناسی دکتر شاه طاهری دانشگاه تهران ,سم شناسی استیسی
      3- ایمنی: ایمنی و بهداشت برای مهندسین فام, مهندسی ایمنی فام,حریق گلمحمدی 100صفحه اول (نخونیدم مهم نیست نهایت ی سوال داره), تمام آیین نامه های حفاظت کار مخصوصا حفاظت فردی من نخوندم پشیمونم
      4- ارگونومی: ارگونومی ارمکی ( کتابش نیست دیگه باید کپی کتاب رو گیر بیارید) ولی حتما بخونیدش, ارزیابی پوسچر دکتر چوبینه,ارگونومی مارتین هیلاندر
      5- صدا و ارتعاش: مهندسی صدا و ارتعاش دکتر گل محمدی کاملا کافیه مثالای کتاب رو خیلی وقت بذارید تحلیلی حل کنید
      6- روشنایی: مهندسی روشنایی دکتر گلمحمدی با تاکید روی مثال ها و اعداد کتاب , روشنایی مرحوم کاکویی
      7- تنش : انسان و تنش های حرارتی محیط کار دکتر گلبابایی با تاکید روی فصل شاخص ها
      8- پرتو: بهداشت پرتوهای یون ساز دکتر منظم
      9- ریاضی : من گاج نقره ای دیفرانسیل خوندم به نسبتی که وقت گذاشتم جواب نگرفتم بچه ها کتاب محمد علی کرایه چیان رو خوندن بالای 50 زدن
      10- فیزیک: من فقط فرمولای دبیرستان خوندم ولی فیزیک خانیران کاردانی به کارشناسی ی کتاب آبی رنگه میگن خوبه
      11- شیمی: منبع مورتیمره ولی شما جلد یکشو بخونید به اضافه اسید و باز از جلد دو کافیه به نظر من رو شیمی آلی اصلا وقت نذارید جواب نمیده اگرم سختتونه با شیمی دبیرستان شروع کنید من خودم هیچکدومو نخوندم وقت نداشتم
      12- زبان: اگه پایتون ضعیفه با تافل شروع کنید بعد برید لزگی اگه نه همون اول لزگی رو تنها بخونید من 50 درصد تضمین میکنم به شرط تسلط روی لغات
      نوشته های وبلاگ
      تشکرها
      2 کاربر پست nafas666 عزیز را پسندیده اند .

ACGIH (07-28-2015),parivash jamshidi (09-11-2015)

3. 07-28-2015, 11:20 AM
      پست شماره:
      3

ACGIH آواتار ها

شماره عضویت
      1
      پسندیده
      129
      مورد پسند : 14 بار در 14 پست
      مرسی خانوم مهندس از اینکه منابع خودتون را قرار دادید تشکر میکنم و تبریک میگم برای قبول شدنتون انشالا که دکترا هم به همین صورت قبول بشین.

نوشته های وبلاگ
      تشکرها

[فقط کاربران می توانند لینک ها را مشاهده کنند لطفا ثبت نام یا وارد حساب خود شوید. ]

4. 08-01-2015, 09:51 AM
      پست شماره:
      4

nafas666 آواتار ها

شماره عضویت
      294
      پسندیده
      0
      انشالا همه موفق باشن تو هر زمینه ای ک علاقه دارن
      هرکدوم از دوستان هر کمکی راجع ب ارشد سوالاتش یا منابع داشتن من در خدمتم
      نوشته های وبلاگ
      تشکرها

5. 08-01-2015, 09:52 AM
      پست شماره:
      5

nafas666 آواتار ها

شماره عضویت
      294
      پسندیده
      0
      انشالا همه موفق باشن تو هر زمینه ای ک علاقه دارن
      هرکدوم از دوستان هر کمکی راجع ب ارشد سوالاتش یا منابع داشتن من در خدمتم
      نوشته های وبلاگ
      تشکرها

ACGIH (08-01-2015)

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع